пʼятницю, 22 травня 2020 р.

КЕНГУРУ-2020

У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/20 навчальному році ми пропонуємо пройти у форматі on-line.

Початок – 22 травня 2020 року о 09.00.

Завершення – 24 травня 2020 року о 21.00.

Зробити це можна з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп'ютер) у  мережі Інтернет.

Короткою навчальною покроковою інструкцією ми спробуємо підготувати Тебе до проходження усіх етапів: від реєстрації до надсилання відповідей. (ІНСТРУКЦІЯ)



Це сайт, де ви можете проходити тест



КОД МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ ---- 191718





Обовязково вкінці запишіть чи зробіть скрін коду і мені відішліть...

вівторок, 17 березня 2020 р.

Інструкція учня по роботі з Classroom

Привіт усім! 
Отже, більшість учнів школи встановити додаток Classroom, отримали коди предметів та успішно приєдналися.
Тепер, як правильно користуватися додатком, відсилати виконані завдання і отримувати оцінки.

Відкривши додаток на своєму смартфоні чи планшеті, ви бачите перелік предметів. Номер класу, Назва предмету і вчитель, що викладає. Для прикладу візьмемо Інформатика, 5 клас.

Клікаєте на предметі. 
З'являється Потік, тобто вся інформація, що оновлюється. Ви можете тут писати коментарі і отримувати новини про додавання завдань.
 
 Клікаємо внизу Завдання, вгорі бачите тему, розділ, нижче дата заняття і тема заняття. Клікаємо на ній.

   
Бачимо завдання, уважно його читаємо. Вчитель може додавати текст, відео, посилання на ресурси, тобто все те, що потрібно для самостійного опрацювання теми.


Вчитель може додавати до завдання вкладені файли. Ви їх можете переглянути, клікнувши на назві файлу.

 Якщо ви усе прочитали, зрозуміли, переглянули і виконали, ви можете здавати роботу. Для цього нижче клікаєте на Додати приватний коментар під тестом Ваша робота
 З'являється вікно, де ви можете Вкласти виконаний файл. 
Це може бути фото робочого зошита, яке ви зробили заздалегідь. Тиснете Файл, шукаєте на своєму гаджеті файли і їх кріпите. Можна багато, але по одному. 
Можна зробити фото, можна записати відео. А також створити новий документ чи презентацію і там набрати відповіді, наприклад, якогось тесту.

 Коли відповідний файл з'явився, напишіть у вікні коментар. Наприклад, я виконала у зошиті, я прикріпила вам файл, тощо.
І в кінці обов'язково клікаємо Здати.

Все! Робота здана. Тепер очікуєте на оцінку. Вона вам з'явиться, коли вчитель оцінить роботу.
Хто працює за персональним комп'ютером, алгоритм той же самий....
Будьте дуже уважні!!!




неділю, 15 березня 2020 р.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ З МАТЕМАТИКИ

Доброго дня!
Вас вітає вчитель математики Ірина Володимирівна.

На даній сторінці будуть відображатися теми для вивчення математики, алгебри та геометрії у період КАРАНТИНУ з 13.03 по 03.04 включно.

Будь ласка, напишіть у робочому зошиті з математики великими літерами

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

опісля кожного уроки поточне число і класна робота.

Інструкція щодо роботи календарем.
Кожного дня ви заходите у блог Ірини Мацюк. На головній сторінці буде ось такий календар. Шукаєте свій клас і клікаєте на відповідному уроці. З'являється інформація щодо вивчення теорії та які завдання виконати у зошиті. Виконуєте. Після карантину вчитель перевірить виконання усіх завдань.
Будуть посилання на відеоуроки, де докладно пояснюють новий матеріал.

Також вчитель готуватиме тести та різні онлайнові завдання. В уроці будуть посилання на різні сервіси для тренувань. Не лінуйтеся! Виконуйте усе, що вам дають))) Успіхів....



Дистанційне навчання для 6 класу

суботу, 14 березня 2020 р.

Google-календар для дистанційного навчання

Доброго дня!
Хочу поділитися з колегами про просту організацію дистанційного навчання. Просту, легку і доступну для всіх.

Сьогодні думала, як подавати дітям матеріал, яку платформу використати....за годину розібратися і вирішила використати наступний спосіб.

Я є класний керівник 6 класу, маю групу у Viber. Тобто я кожного дня можу писати завдання по кожному предмету. Але для цього мені повинен кожен вчитель відповідного предмету дати завдання для самостійного опрацювання.

Але коли потрібно подати посилання на відеоурок або онлайн тести, або інші інтерактивні вправи.

Просто передати інформацію важко.

Тому можна використати наступний метод:

1. Створити у Google календарі розклад свого класу.

2. При налаштуванні додати вчителів для спільного використання з певними особами. (Важливо кожному вчителеві мати google акаунт)

3. Кожен вчитель зможе додавати опис до свого уроку, писати сторінки у підручнику, надавати лінки до відеоуроків, використовувати різні онлайн сервіси, інтерактивні вправи і на все це давати посилання.

4. Тепер найголовніше, потрібно вбудувати календар у будь яку web-сторінку - власний блог, офіційний сайт школи....використати будь що для подачі календаря.

Тепер, конкретна інструкція

1. Заходимо у пошукову систему Google. У вас має бути ваш акаунт. Якщо немає, створіть його. Клікаємо сервіс - Календар.
2. З ліва внизу є Мої календарі і Інші календарі. Клікаємо плюс і вибираємо Створити новий календар.

3. Даємо йому назву, наприклад Розклад уроків для 6 класу. Можна зробити опис. Тиснемо кнопку Створити календар.
4. З'являється календар з поточним тижнем або місяцем. Тиснемо вгорі - у розрізі тижня, тобто показати події за тиждень, клікаємо будь-де на понеділку і починаємо створювати урок. 
Назва уроку, змінюємо час, відповідно до розкладу дзвінків і тиснемо зберегти.

5. Клікаємо тепер на створеному уроці і вибираємо три вертикальні крапки - створити копію.

6. Змінюємо дату на наступний після канікул понеділок. Якщо каратнин буде лише два робочі тижні. Можна використати повторення кожного понеділка, тоді урок буде відображений кожного тижня.
7. В результаті отримуємо такий результат готового розкладу уроків для класу.
8. Тепер здійснюємо налаштування та доступ. Біля назви календаря у Моїх календарях є три вертикальні крапки. Клікаємо на них і обираємо пункт Налаштування та доступ.

9. Шукаємо категорію Спільне використання з певними особами і тиснемо +Додати людей. Вводимо електронну пошту вчителя-предметника. Тобто потрібно обмінятися електронними скриньками gmail. Важливо біля кожної особи вибрати опцію вносити зміни до подій.

10. Йдемо далі, шукаємо інтеграція календаря. Цей пункт допоможе вмонтувати наш календар у відповідний сайт або блог чи сторінку. Клікаємо кнопку Налаштувати.
11. Тепер вибираємо те, що нам реально потрібно. Вибираємо, що показати.  Також важливо вибрати ширину та висоту. Режим перегляду вибираємо розклад. На мою думку, так буде зручно для учнів, як у їхньому щоденнику. Початок тижня - понеділок. Обов'язково вгорі натиснути копіювати вставку. Але це потрібно зробити у самому кінці. 


Тепер, відкриваємо свій блог, створюємо новий допис і вставляємо дану вставку, але у html режимі.  Отримуємо розклад у блозі. Учень клікає на відповідний урок і бачить, що йому задає вчитель.
12. Для вчителя предметника потрібно відкрити електронну пошту та перевірити наявність нових повідомлень.  Має бути запрошення до календаря про використання спільного доступу. Відкриваємо лист і клікаємо додати календар.



13. Календар стає доступний для вчителя. Він шукаєм свій предмет, тисне ручку і додає опис.

На завершення ВАЖЛИВО!!!
Для дистанційного навчання важливо використання відео-уроків. Дитина не зможе самостійно опрацювати теоретичний матеріал з підручника. Тому, вчитель повинен шукати відео уроки, цікаві завдання, створювати самостійно онлайн тести. Так буде цікавіше  для вивчення того пропущеного матеріалу.

Я думаю, у нас все буде гаразд і скоро навчання відновиться у звичному режимі!!! Бог нам допоможе)))

суботу, 1 вересня 2018 р.

Олімпіада


Запрошую учнів Мшанецької школи взяти участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДІ "НА УРОК". 
Реєстрація триває до 30 вересня. 
Детальна інформація на сайті...
https://naurok.com.ua/olimpiada

Для участі звертайтеся до вчителя математики Ірини Володимирівни.


неділю, 25 лютого 2018 р.

Для вчителів

Запрошую відвідати даний сайт
Освітній проект «На Урок» – це результат роботи групи однодумців, які ставлять собі за мету об’єктивно висвітлювати сучасний освітній процес та вивести його на якісно новий рівень. Це стало можливим завдяки виконанню різнобічної та ґрунтовної роботи:
  • написання інформативний статей, які стосуються шкільного та позашкільного життя;
  • проведення тематичних вебінарів;
  • запровадження різноманітних освітніх конкурсів;
  • залучення кращих розробок зі шкільних дисциплін від учителів з усієї України.
Ми прагнемо допомогти вчителям відчути власну значимість, адже кожен педагог у рамках нашого проекту зможе оприлюднити власні професійні доробки або ж використати напрацювання колег. Ми налаштовані на тісну співпрацю з освітянами, які хочуть поділитися своїм досвідом в інтернет-просторі.
Наша команда докладає значних зусиль, аби вчителі, батьки та учні могли знайти на порталі максимальну кількість корисних теоретичних та практичних матеріалів для школи.

Освітній проект «На Урок»