Вчителям, батькам,
учням
Вхід на сайт
Гість

Повідомлення:

Група:
Гості
Час:18:49

Гість, ми раді вас бачити.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Логін:
Пароль:
Переклад сайту
Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
...
Пошук
Готуємось до ЗНО
Наша кнопка
 Вчителям, батькам, учням… .

Код кнопки:

Сайт на карті
Locations of visitors to this page
Календар
«  Вересень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Цей день в історії
Міні чат
Енциклопедії
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Опитування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Четвер, 25.04.2024, 18:49
Головна » 2013 » Вересень » 6 » Учні 5-х та 10-х класів складуть міністерські тести
20:38
Учні 5-х та 10-х класів складуть міністерські тести

В Інституті інноваційних технологій і змісту освіти надано роз’яснення щодо методології проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі, що відбудеться у жовтні 2013 року.

Як відомо, проведення моніторингу ініційовано Міністерством освіти та за визначенням ідеологів має на меті оцінювання стану системи освіти та отримання об’єктивної інформації про якість освіти у початковій та основній школі.

Цього року моніторинг здійснюватиметься у 5-х та 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

У методичних рекомендаціях з проведення моніторингу якості освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі, що розроблені Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти визначено, що моніторинг здійснюватиметься за допомогою контрольних робіт учнів.

Моніторинг буде проведений за спеціальними збірниками завдань. Збірники завдань з кожного навчального предмета складаються з 10 варіантів тестів, які розроблені відповідно до вимог чинних навчальних програм і відрізняються складністю, структурою та формою. На виконання тестів з кожного предмета буде відведено 45 хвилин.

Міністерством освіти вже визначено графік проведення контрольних робіт, що мають написати учні 5-х та 10-х класів в рамках проведення моніторингу.

Зокрема, учні 5-х класів писатимуть моніторингові тести з 5-ти навчальних предметів: математика (14.10); українська мова (16.10); я і Україна (громадянська освіта), основи здоров’я – комбінований тест (18.10); іноземна мова (22.10); російська мова (24.10).

Учням 10-х класів доведеться написати 10 контрольних робіт за наступним графіком: українська мова (14.10); алгебра (15.10); біологія (16.10); іноземна мова (17.10); хімія (18.10); історія України / всесвітня історія (21.10); геометрія (22.10); географія (23.10); фізика (24.10); технології (25.10).

З метою організованого проведення моніторингу адміністраціям шкіл рекомендовано перебудувати навчально-виховний процес у зазначені дні таким чином, щоб провести моніторинг з певного навчального предмета.

Перед початком кожного уроку, на якому буде проводитися моніторинг, учні повинні дати відповіді на запитання анкети, розміщеної у бланку відповідей з відповідного навчального предмета. Час для заповнення анкет не враховується до 45 хвилин, відведених учням для виконання тесту.

Варіанти тестів для виконання їх учнями будуть оголошені о 12.00 напередодні дня, визначеного графіком проведення моніторингу. Якщо моніторинг проводитиметься у понеділок – варіанти будуть оголошені в останній перед цим робочий день (п’ятницю).

Кожен учень виконуватиме один з чотирьох оголошених варіантів тесту і для виконання роботи використовує бланк відповідей із збірника завдань.

У день проведення моніторингу правильні відповіді до завдань тестів з відповідних навчальних предметів о 14.00 - будуть розміщені в Інтернеті.

Перевірка тестів здійснюватиметься вчителями у день проведення моніторингу. Після чого бланки відповідей усіх учнів із заповненими анкетами вчителя й учня будуть передаватися керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, які зберігатимуть їх до відправлення до відділу освіти і науки районних (міських) державних адміністрацій.

Оцінювання робіт буде здійснюватися за рівнями навчальних досягнень учнів відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій до кожного навчального предмета, зміст яких відображено в пояснювальних записках до кожного збірника завдань.

Науковий аналіз та узагальнення результатів моніторингу по кожному класу і навчальному предмету здійснюватиме Інститут інноваційних технологій і змісту освіти разом з Національною академією педагогічних наук України.

За матеріалами: Освіта.ua

Переглядів: 1881 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2024


Счетчик PR-CY.Rank Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Каталог MyList.com.ua Настоящий ПР petschool.at.ua Цена petschool.at.ua petschool.at.ua Alexa/PR Траст petschool.at.ua