Вчителям, батькам,
учням
Категорії розділу
Документація [3]
Сценарії свят [36]
Батькам [19]
Учням [7]
Класному керівнику [31]
Вчителю [35]
Крилаті вислови [22]
Різне [33]
Притчі [10]
Всезнайка [34]
Вітання з святом [8]
Вхід на сайт
Гість

Повідомлення:

Група:
Гості
Час:14:57

Гість, ми раді вас бачити.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Переклад сайту
Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
...
Пошук
Готуємось до ЗНО
Наша кнопка
 Вчителям, батькам, учням… .

Код кнопки:

Сайт на карті
Locations of visitors to this page
Цей день в історії
Міні чат
Енциклопедії
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Опитування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
П`ятниця, 13.09.2024, 14:57
Головна » Статті » Різне

Правила реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році
 
 Правила реєстрації осіб, 

які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році 

1. Загальні положення 

    Правилами реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі – Правила) установлено єдиний порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році.

    Правила розроблено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 жовтня 2009 року № 937 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти у 2010 році». 

     Правила визначають процедуру і умови проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та є обов’язковими для них. 
    Зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання може будь-яка особа, яка має повну загальну середню освіту або є випускником закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року та планує у 2010 році вступати до вищого навчального закладу України. 

 До початку реєстрації особа, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, повинна: 

  • вибрати вищий навчальний заклад (напрям підготовки, спеціальність), в якому вона бажає здобувати вищу освіту; 
  • ознайомитися з Правилами прийому до вибраного вищого навчального закладу; 
  • визначитися з переліком конкурсних предметів, необхідних для вступу до вибраного вищого навчального закладу; 
  • ознайомитися з правами, обов’язками особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та умовами його проходження у 2010 році. 
 Реєстрацію осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, організовує Український центр оцінювання якості освіти. 

 Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році, здійснюється в пунктах реєстрації, що створюються регіональними центрами оцінювання якості освіти. 

 Інформація про місце розташування пунктів реєстрації розміщується на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, публікується в засобах масової інформації. 



 Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, розпочинається о 9.00 15 грудня 2009 року та закінчується о 18.00 31 березня 2010 року. 

  Особи, які порушують ці Правила, можуть бути позбавлені права на проходження зовнішнього незалежного оцінювання. 

2. Проведення реєстрації та перелік необхідних документів 

2.1. Для реєстрації з метою участі в зовнішньому незалежному оцінюванні особа повинна звернутися до відповідального за пункт реєстрації, надавши: 

  • паспорт (особам, яким станом на 15 грудня 2009 року не виповнилося 16 років, у разі відсутності паспорта, – свідоцтво про народження); 
  • документ про повну загальну середню освіту та його копію (для осіб, які отримають документ про повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, – довідку з навчального закладу за зразком Українського центру оцінювання якості освіти); 
  • дві фотокартки розміром 3 х 4 см; 
  • два пластикових файли формату А4 для зберігання документів. 
2.2. Особа, яка реєструється, і відповідальний за пункт реєстрації заповнюють заяву-реєстраційну картку. 
2.3. Особі, яка зареєструвалася, видається сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який вона зберігає, пред’являє під час проходження тестувань та вступу до вищого навчального закладу. Ламінування сертифіката заборонено. 
2.4. У разі втрати або пошкодження сертифіката особа може звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти з письмовою заявою про виготовлення дубліката сертифіката. Особа зобов’язана повторно надати документи, на підставі яких відбувалася реєстрація, та пошкоджений сертифікат. Виготовлення дубліката сертифіката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє. 

2.5. Для кожної зареєстрованої особи на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та ріn-кодом, указаним у ньому. 

3. Внесення змін до реєстраційних даних 

    Кожна особа, яка зареєструвалася для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, має право внести зміни до реєстраційних даних протягом часу, відведеного на реєстрацію, шляхом повторної реєстрації. 
     Для повторної реєстрації крім документів, зазначених у п. 2.1 цих Правил, особа повинна додатково надати раніше отриманий сертифікат, що анулюється. 
     У разі відмови від проходження зовнішнього оцінювання абітурієнт повинен повернути сертифікат з відповідною заявою до пункту реєстрації протягом часу, відведеного на реєстрацію. 


4. Реєстрація осіб з обмеженими можливостями пересування та вадами слуху 

4.1. Український центр оцінювання якості освіти створює умови проходження зовнішнього незалежного оцінювання для осіб: 
з обмеженими можливостями пересування – в аудиторіях на нижніх поверхах пунктів тестування; 
із вадами слуху – в аудиторіях, де здійснюватиметься сурдопереклад (як правило, такі аудиторії створюватимуться за потребою в пунктах тестування, що розміщуються в обласних центрах). 
4.2. Особи із зазначених категорій громадян у разі згоди з вищевказаними умовами проходження зовнішнього незалежного оцінювання крім документів для реєстрації, зазначених у п. 2.1 цих Правил, надають висновок про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, виданий закладом охорони здоров’я в порядку, установленому Міністерством охорони здоров’я України. 
4.3. Особи з обмеженими можливостями пересування можуть реєструватися через довірену особу. 
У разі подання документів чи нотаріально завірених копій довірена особа має пред’явити відповідальному за пункт реєстрації власний паспорт і документ, що засвідчує її повноваження. 
У випадку реєстрації через довірену особу, особа, яка реєструється, додатково подає рукописну заяву на ім’я директора Українського центру оцінювання якості освіти, в якій зазначено: 
перелік навчальних предметів, із яких вона бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання; 
мову, якою особа бажає отримати словник основних термінів із предмета тестування (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська); 

підтвердження факту ознайомлення з правами, обов’язками особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та умовами його проходження у 2010 році. 

5. Особливості реєстрації окремих категорій осіб 

    Громадяни України, які проживають за кордоном, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, і бажають зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання повинні звернутися до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти, надавши необхідні документи та їхні нотаріально завірені переклади українською мовою. 

5.2. Особи, вказані у п. 5.1 цих Правил, реєструються особисто або через довірену особу. Реєстрація через довірену особу здійснюється аналогічно до п. 4.3 цих Правил. 

5.3. Громадяни України, які проживають за кордоном, можуть надіслати необхідні для реєстрації матеріали поштовим відправленням з оголошеною цінністю та описом вкладення на адресу одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти. У такому випадку особа надсилає нотаріально завірені копії документів та поштовий конверт із маркою та вказаною адресою, на яку потрібно надіслати сертифікат. Крім того, особа надсилає рукописну заяву на ім’я директора Українського центру оцінювання якості освіти, в якій зазначено:

перелік навчальних предметів, з яких вона бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання; 

назву мови, якою особа бажає отримати словник основних термінів із предмета тестування (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська); 

підтвердження факту ознайомлення з правами, обов’язками особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та умовами його проходження у 2010 році. 

У разі надходження від особи відповідної заяви сертифікат може зберігатися в регіональному центрі оцінювання якості освіти до початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. 

  Реєстрація осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, здійснюється на основі угоди між Українським центром оцінювання якості освіти та Державним департаментом України з питань виконання покарань. 

  Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання та не можуть зареєструватися у порядку, визначеному цими Правилами, здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти за погодженням з Українським центром оцінювання якості освіти. У такому випадку особа додатково подає документи, що підтверджують неможливість її реєстрації в установленому порядку. 



Категорія: Різне | Додав: vigulko (10.12.2009)
Переглядів: 2133 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2024


Счетчик PR-CY.Rank Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Каталог MyList.com.ua Настоящий ПР petschool.at.ua Цена petschool.at.ua petschool.at.ua Alexa/PR Траст petschool.at.ua