Вчителям, батькам,
учням
Категорії розділу
Документація [3]
Сценарії свят [36]
Батькам [19]
Учням [7]
Класному керівнику [31]
Вчителю [35]
Крилаті вислови [22]
Різне [33]
Притчі [10]
Всезнайка [34]
Вітання з святом [8]
Вхід на сайт
Гість

Повідомлення:

Група:
Гості
Час:04:03

Гість, ми раді вас бачити.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Логін:
Пароль:
Переклад сайту
Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
...
Пошук
Готуємось до ЗНО
Наша кнопка
 Вчителям, батькам, учням… .

Код кнопки:

Сайт на карті
Locations of visitors to this page
Цей день в історії
Міні чат
Енциклопедії
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Опитування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
П`ятниця, 07.08.2020, 04:03
Головна » Статті » Батькам

Реакція на перший сексуальний досвід дитини


Ко­ли бать­ки дізнаються про наявність сек­су­аль­но­го досвіду в ди­ти­ни-підлітка, найчастіше во­ни не зна­ють як пра­виль­но ре­а­гу­ва­ти.

Підлітки рідко інформують батьків ко­ли з'явив­ся сек­су­аль­ний досвід, а як­що во­ни і діляться, то, в ос­нов­но­му з матір'ю - до бать­ка та­ка но­ви­на до­хо­дить украй рідко. Зви­чай­но, ко­ли у підлітка з'являється парт­нер, дорослі розуміють, що як­що між дітьми ще немає сек­су­аль­них відносин, то не­за­ба­ром во­ни мо­жуть ви­ник­ну­ти. Як бу­ти в цій ситуації во­ни час­то не зна­ють, тим більше, що мо­лодь в підлітковому віці не особ­ли­во відкрита до вся­ко­го ро­ду роз­мов.

То­му кра­щим варіантом бу­де сигналізувати про готовність го­во­ри­ти, у разі, як­що у ди­ти­ни ви­ник­не та­ка по­тре­ба. І в жод­но­му разі не до­зво­ля­ти собі пря­мих, які зачіпають інтимну територію підлітка, пи­тань, на­прик­лад: "І як дав­но це у вас?"

Час­то буває так, що ди­ти­на-підліток відмовляється об­го­во­рю­ва­ти свої особисті відносини і, зок­ре­ма, сво­го парт­не­ра. Од­нак до­рос­лий на те й до­рос­лий, щоб зна­ти як за­ли­ша­ю­чись ко­рект­ним перевірити емоційний стан своєї ди­ти­ни. Все, що мо­жуть собі до­зво­ли­ти бать­ки в да­но­му ви­пад­ку, це пи­тан­ня на пред­мет як йдуть спра­ви, чи добре? І от­ри­ма­ти відповідь, емоційне за­бар­в­лен­ня якої мож­на ідентифікувати. Швид­ше за все відповідь бу­де од­нос­кла­до­вою, на­прик­лад: "Добре". Але ж існує по­гляд, інтонація го­ло­су, жес­ти - ці супровідні зна­ки до­по­мо­жуть зрозуміти чи все в по­ряд­ку.

Бать­ки мо­жуть до­зво­ли­ти собі спостерігати, але не вис­те­жу­ва­ти. Зреш­тою, сек­су­аль­не жит­тя у ди­ти­ни ра­но чи пізно бу­де і найголовніше, щоб во­но при­но­си­ло йо­му радість. А ось, щоб про­блем не при­но­си­ла потрібно под­ба­ти про її сек­су­аль­ний роз­ви­ток і чим раніше по­ча­ти приділяти цьо­му пи­тан­ню ува­гу, тим кра­ще.

Ав­тор: Юлія Мал­ко­ва

Категорія: Батькам | Додав: Admin (22.04.2013)
Переглядів: 1162 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020


Счетчик PR-CY.Rank Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Каталог MyList.com.ua Настоящий ПР petschool.at.ua Цена petschool.at.ua petschool.at.ua Alexa/PR Траст petschool.at.ua